Мера Дніпра облили зеленкою

Мера Дніпра облили зеленкою

Активіст облив зеленкою мера Дніпра Бориса Філатова під час його зустрічі з жителями одного з багатоквартирних будинків у лівобережному районі міста. Про це в суботу, 5 вересня, мер повідомив у соцмережі.

Городяни, присутні на зустрічі, затримали нападника. При цьому Філатов перебував на заході в супроводі особистої охорони.

Коментарів немає