22 серпня – Всеукраїнський День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків.
Про це повідомляє Укрінформ. За традицією цього дня церемонії вшанування проходять у Меморіальному комплексі, розташованому на території Міністерства оборони України. Також урочистості відбудуться біля Меморіалу працівникам органів внутрішніх справ, загиблим при виконанні службових обов'язків у Києві на Солом'янській площі. Читайте также: Аваков обіцяє "найвищі стандарти" правопорядку на місцевих виборахПо всій Україні покладаються квіти та вінки до пам’ятників загиблих правоохоронців; у церквах правляться поминальні служби, відбуваються інші меморіальні заходи.
Коментарів немає