Приріст захворювання Covid-19 у Києві ледь не щодня встановлює новий антирекорд. Столиця перебуває в помаранчевій зоні епідеміологічної небезпеки, але через недотримання правил карантину підприємцями має шанси змінити її на червону.
Про це на брифінгу заявив мер міста Віталій Кличко, повідомив "Укрінформ".
Коментарів немає