У "ДНР" висунули ультиматум військовим з перемир'я

У

Глава самопроголошеної "ДНР" Денис Пушилін погрожує віддати наказ на знищення позицій військових, якщо ЗСУ до 3 вересня не нададуть акт про усунення зведених споруд на лінії зіткнення, пише Лента.ру в п'ятницю, 28 серпня.

Він стверджує, що військові ведуть інженерні роботи з обладнання своїх позицій, порушуючи умови перемир'я. "У зв'язку з цим повинен попередити, що українською стороною в найближчі дні повинні бути зроблені активні дії щодо усунення допущених порушень", - заявив Пушилін.

Коментарів немає