Івано-Франківськ подає в суд на Кабмін за червону зону карантину

Івано-Франківськ подає в суд на Кабмін за червону зону карантину

Міськрада Івано-Франківська подала позов на Кабмін України до Окружного адміністративного суду Києва. У заяві заперечується внесення міста в червону зону карантину. Про це на брифінгу в п'ятницю, 4 вересня, заявив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

За його словами, до суду також планує подати місцева влада Тернополя, який також опинився в червоній зоні карантину.

Коментарів немає