Стало відомо, як українці провели літню відпустку в 2020 році під час пандемії коронавірусу. Так, більшість жителів нашої країни нікуди не поїхали, повідомляє аналітична компанія Research & Branding Group.
Згідно з опитуваннями, 61% респондентів під час своєї відпустки залишилися вдома. Відпочили на українських морських узбережжях 13% і трохи менше, 12%, провели відпускні дні на дачі.
Коментарів немає