Народний депутат України VIII скликання, який планує балотуватися на посаду мера столиці, Михайло Добкін опублікував черговий передвиборчий ролик під назвою "Пощастило харків'янам, пощастить і киянам".
У ролику використали кадри рекламного відеокліпу, який відзняли у 2005 році за участі політика. Неофіційний варіант того відео з лайкою розповсюдили у 2007 році, під час виборчої кампанії до Верховної Ради.
Коментарів немає