"Пощастило харків'янам, пощастить і киянам" - Добкін опублікував кумедний передвиборчий ролик

Народний депутат України VIII скликання, який планує балотуватися на посаду мера столиці, Михайло Добкін опублікував черговий передвиборчий ролик під назвою "Пощастило харків'янам, пощастить і киянам".

У ролику використали кадри рекламного відеокліпу, який відзняли у 2005 році за участі політика. Неофіційний варіант того відео з лайкою розповсюдили у 2007 році, під час виборчої кампанії до Верховної Ради.

Коментарів немає