У Криму найбільшу річку забруднили в тисячу разів вище норми

У Криму найбільшу річку забруднили в тисячу разів вище норми

В анексованому Криму рівень забруднення найбільшої річки Салгир в межах Сімферополя в тисячу разів перевищує норму. Причина цього - каналізаційні стоки. Про це сказав так званий глава Криму Сергій Аксьонов, повідомляє Крим.Реалії в п'ятницю, 25 вересня.

"Річка Салгир у нас отримує майже 70 тисяч кубометрів каналізаційних стоків. Ми заявили ще раз у федеральний уряд, щоб усе-таки в Укромному поставити сучасні очисні, але є питання, що система очищення каналізаційних стоків інша. Забруднення в межах Сімферополя по Салгиру за деякими показниками в тисячу разів вище норми", - сказав Аксьонов під час наради з проблем водопостачання.

Коментарів немає