Українські школярі будуть проходити самоізоляцію, якщо позитивний діагноз COVID-19 підтвердиться хоча б у одного учня. Усі учні класу підуть на обов'язковий 14-денний карантин, повідомив в ефірі телеканалу ICTV головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.
"Чітка рекомендація: якщо хоча б один учень у класі буде інфікований і буде встановлений діагноз коронавірусна хвороба, то весь клас буде вважатися як близькі контакти, і всі діти з цього класу підуть на самоізоляцію на 14 днів", - підкреслив Ляшко.
Коментарів немає