Юрій Гамар переконує, що в місті дотримуються карантину (Фото: Юрій Гамар/Facebook)
Голова міста Самбір у Львівській області, яке потрапила в «червону» карантинну зону, Юрій Гамар заявив, що через деякі обмеження люди опинились «на межі виживання».
Юрій Гамар переконує, що в місті дотримуються карантину (Фото: Юрій Гамар/Facebook)
Голова міста Самбір у Львівській області, яке потрапила в «червону» карантинну зону, Юрій Гамар заявив, що через деякі обмеження люди опинились «на межі виживання».
Коментарів немає