В «червоній» зоні карантину: мер Самбора заявив, що люди опинились «на межі виживання»

В «червоній» зоні карантину: мер Самбора заявив, що люди опинились «на межі виживання»

Юрій Гамар переконує, що в місті дотримуються карантину (Фото: Юрій Гамар/Facebook)

Голова міста Самбір у Львівській області, яке потрапила в «червону» карантинну зону, Юрій Гамар заявив, що через деякі обмеження люди опинились «на межі виживання».

Коментарів немає