У 2500 школах по всій Україні ведеться робота з підключення до широкосмугового інтернету, аби забезпечити навчальний процес в умовах карантину.
Про це заявив тимчасово виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет на пресбрифінгу, коментуючи особливості нового навчального року, який розпочинається в умовах адаптивного карантину, передає Укрінформ.
Коментарів немає