На Поліській митниці виявили ще одну корупційну схему

На Поліській митниці виявили ще одну корупційну схему

СБУ викрила схему з розмитнення імпортних автомобілів за участю посадових осіб Поліської митниці. Щомісячний оборот становив 400 тисяч доларів, повідомляється на сайті спецслужби у вівторок, 6 жовтня.

Зазначено, що до злочинного угруповання входили керівник структурного підрозділу Поліської митниці та співробітники одного з митних постів. Вони систематично вимагали та отримували хабарі за допомогу в зменшенні митних платежів та не створення штучних перешкод при процедурі. Митники брали 100 доларів за авто з фізичної особи і 250 доларів - з юридичної. Ця схема діяла мінімум з вересня 2019 року.

Коментарів немає