Сепаратист, який здався, розповів, що в "ЛНР" сформували загороджувальні загони, які мали розстрілювати тих, хто вирішить здатися або тікати додому. Про це повідомив прес-центр ООС.
"Я проживаю в місті Луганську, пішов на службу в червні 2014 року на посаду снайпера", - повідомив затриманий.
Коментарів немає