На Донбасі за добу один обстріл, ЗСУ без втрат

На Донбасі за добу один обстріл, ЗСУ без втрат

Підрозділи сепаратистів за минулу добу, 22 серпня, один раз порушили режим "тиші" на Донбасі. Українські військові не зазнали втрат, повідомляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил у ранковому зведенні в неділю, 23 серпня.

Так, постріл з ручного протитанкового гранатомета зафіксовано біля Мар'їнки.

Коментарів немає