Підрозділи сепаратистів за минулу добу, 22 серпня, один раз порушили режим "тиші" на Донбасі. Українські військові не зазнали втрат, повідомляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил у ранковому зведенні в неділю, 23 серпня.
Так, постріл з ручного протитанкового гранатомета зафіксовано біля Мар'їнки.
Коментарів немає