Поліція Чернівців відкрила справу проти депутатів, які послабили карантин

Поліція Чернівців відкрила справу проти депутатів, які послабили карантин

Рішення про ослаблення карантину депутати прийняли на засіданні міськради (Фото: delo.ua)

У Чернівцях поліція відкрила кримінальну справу проти депутатів міськради, які самовільно послабили карантин в місті.

Коментарів немає