Восьмеро киян підключені до апаратів ШВЛ (Фото: Чернівецька ОДА)
Станом на п’ятницю, 21 серпня, у лікарнях Києва перебувають 499 пацієнтів з COVID-19, з них 92 осіб у важкому стані, восьмеро підключені до апаратів штучної вентиляції легень.
Восьмеро киян підключені до апаратів ШВЛ (Фото: Чернівецька ОДА)
Станом на п’ятницю, 21 серпня, у лікарнях Києва перебувають 499 пацієнтів з COVID-19, з них 92 осіб у важкому стані, восьмеро підключені до апаратів штучної вентиляції легень.
Коментарів немає