Вчителів у частині регіонів зобов'яжуть вести заняття в захисних щитках

Вчителів у частині регіонів зобов'яжуть вести заняття в захисних щитках

У школах помаранчевої карантинної зони вчителям доведеться носити захисний екран для обличчя. Про це заявив головний санлікар Віктор Ляшко на освітньому форумі у вівторок, 18 серпня.

"Учні та вчителі до навчального закладу заходять обов'язково в масці, яка покриває рот і ніс обов'язково. У класі дозволяється бути без масок. Щодо сьогоднішніх рекомендацій: вчителі повинні бути в масках і протягом уроку, але ми змінимо норму. Вчителям буде дозволено викладати без маски на обличчі. У той же час, в помаранчевій зоні ми дамо рекомендації вчителям одягати захисний щиток, прозорий, що дозволяє передавати емоції, аби не порушувати освітній процес", - сказав Ляшко.

Коментарів немає