Штаб ООС підвів підсумки за місяць перемир'я

Штаб ООС підвів підсумки за місяць перемир'я

Завершується перший місяць з початку дії режиму всеосяжного припинення вогню на Донбасі. За перший місяць перемир'я ЗСУ не понесли бойових втрат. Про це повідомляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил в середу, 26 серпня.

Відзначається, що на більшості ділянок відповідальності українських сил порушень з боку сепаратистів не фіксували, але місцями були задокументовані провокаційні поодинокі неприцільні постріли.

Коментарів немає