У Києві під посольством Білорусі проходить акція

У Києві під посольством Білорусі проходить акція

У Києві активісти утворили живий ланцюг солідарності з білоруським народом від Посольства Республіки Білорусь в Україні до Майдану Незалежності. Про це повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що акція проходить під гаслом "Шлях до свободи", а довжина живого ланцюга становить близько двох кілометрів.

Коментарів немає