Протягом двох днів у Києві двоє хворих на коронавірус наклали на себе руки в ковід-лікарнях. Про це повідомляє Українська правда в середу, 21 жовтня.
"За цими фактами розпочато кримінальні провадження за ст. 115 КК України з позначкою Самогубство. Слідчі поліції проводять комплекс заходів, спрямованих на встановлення обставин трагічних випадків, і причин, які могли до них привести", - повідомили виданню в міській прокуратурі.
Коментарів немає