У Києві колишнім співробітникам КП Київзеленбуд повідомили про підозру в розкраданні майже 78 млн гривень з місцевого бюджету. Вони розробили схему при закупівлі спеціальної техніки, повідомляє НАБУ в п'ятницю, 21 серпня.
За даними слідства, в 2016-2017 роках Київзеленбуд оголосив тендери на закупівлю спеціальної техніки для утримання зелених насаджень районів столиці. Учасники схеми забезпечили перемогу в тендерах двох компаній, які поставили техніку за завищеною ціною.
Коментарів немає