Шахраї зняли з банківських карток українців 1,5 млн грн

Шахраї зняли з банківських карток українців 1,5 млн грн

Група шахраїв за допомогою спеціальних пристроїв, встановлених на клавіатуру банкоматів, викрадала паролі для доступу до карт одного з банків. Про це в четвер, 24 вересня, повідомив департамент кіберполіції Нацполіції України.

За його даними, в групу входило п'ять зловмисників. Вони встановлювали міні-камери, спрямовані на пін-клавіатуру, які записували введену інформацію.

Коментарів немає