У Києві різко підскочила захворюваність на COVID-19

У Києві різко підскочила захворюваність на COVID-19

За минулу добу в Києві зафіксували 215 нових випадків захворювання на коронавірус COVID-19, з них 13 - серед дітей. Це майже втричі більше вчорашнього показника, коли повідомлялося про 88 хворих, повідомив мер столиці Віталій Кличко в середу, 19 серпня.

Зазначено, що серед нових хворих 110 жінок у віці від 18 до 90 років, 92 чоловіки у віці від 18 до 83 років, 5 дівчаток від 3 до 17 років і 8 хлопчиків від 1 року до 17. Захворіли і шестеро медиків. У лікарні госпіталізовано 49 хворих.

Коментарів немає