На території Сум і Сумського району проведено планові дводенні тактико-спеціальні антитерористичні навчання. Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби.
У навчаннях, максимально наближених до реальних умов, взяли участь підрозділи СБУ, ЗСУ, Нацполіції, Держприкордонслужби, Нацгвардії, ДСНС, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Коментарів немає