У Чернівецькій області кожен день фіксують більше 200 нових випадків коронавірусу, при цьому більшість захворювань припадають на обласний центр. Міська влада пов'язує це зі святкуванням Дня міста 3-4 жовтня. Про це заявила заступник голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак у середу, 21 жовтня.
"За результатами тестувань, що проводяться нашим лабораторним центром, у нас залишається складна ситуація із щоденним виявленням нових випадків захворювання на коронавірус. Ми розуміли, що після святкування Дня міста у нас виникне черговий невеликий спалах у місті Чернівці. Власне, зараз ми її і спостерігаємо", - сказала Гусак.
Коментарів немає