Медичні заклади України у квітні-липні отримали за лікування хворих на COVID-19 майже 3,5 млрд грн.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Національна служба здоров'я.
Медичні заклади України у квітні-липні отримали за лікування хворих на COVID-19 майже 3,5 млрд грн.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Національна служба здоров'я.
Коментарів немає