Підсумки Дня Незалежності. Президент мав би скликати термінову нараду

Підсумки Дня Незалежності. Президент мав би скликати термінову нараду

Дивна у нас країна!

Все більше переконуюсь - Суспільство і Держава в ній не комунікують ніяким чином. Тобто держава, якщо їй щось треба від суспільства, просто нахиляє його в потрібний бік, або красиво ігнорує.

Коментарів немає