Жителі сходу України 29-й день поспіль "чують тишу". Про це під час виступу в День Незалежності в понеділок, 24 серпня, заявив президент Володимир Зеленський.
"Рік тому я розповідав про те, як кожен мій ранок починається з СМС-повідомлення від Генерального штабу України, СМС про кількість поранених і загиблих за минулу добу на передовій. Цифри бувають різними, і тільки одне повідомлення робить ранок добрим - поранених нуль, загиблих - нуль. Сьогодні 29-й день поспіль у мене і у всій нашій Україні ранок дійсно гарний", - сказав він.
Коментарів немає