Головні лікарі мають подати до Національної служби здоров’я заявку і штатний розпис лікарень, аби медпрацівники отримали зарплату за вересень з відповідними доплатами.
На цьому наголосив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає