Втрата відчуття смаку і нюху майже відразу вказують на коронавірусну хворобу.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу 2 вересня.
Втрата відчуття смаку і нюху майже відразу вказують на коронавірусну хворобу.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу 2 вересня.
Коментарів немає