Жителі Голосіївського району стверджують, що у це озеро нечистоти зливають постійно
У Києві гарячу воду зливають у водойму і це призводить до загибелі риби. Активісти перевірили градусником температуру води та жахнулися.
Жителі Голосіївського району стверджують, що у це озеро нечистоти зливають постійно
У Києві гарячу воду зливають у водойму і це призводить до загибелі риби. Активісти перевірили градусником температуру води та жахнулися.
Коментарів немає