Під час перемир'я на Донбасі загинув український боєць: був нагороджений державою шість разів

Під час перемир'я на Донбасі загинув український боєць: був нагороджений державою шість разів

На Донеччині загинув старший лейтенант, який отримав від держави шість нагород за службу

Український боєць загинув від кулі в районі проведення операції Об'єднаних сил в Луганській області. Лейтенант ЗСУ Володимир Рудик з Тернопільської області помер приблизно 22 серпня, під час перемир'я.

Коментарів немає