Навчальний рік розпочнеться з 1 вересня у школах Києва "у зрозумілому для суспільства форматі", розповів міський голова Віталій Кличко
"Навчальний процес повинен розпочатися, але в нових умовах, з дотриманням всіх правил. Наші школи до цього готові. Звичайно є загрози, звичайно не все просто, але ми разом з вами подолаємо всі виклики і обов'язково повернемося до звичайного життя. Новий навчальний рік ми розпочнемо 1 вересня в зрозумілому для суспільства форматі, і багато чого в подальшому буде залежати від вашої з нами організованості та згуртованості", – каже Кличко.
Коментарів немає