Київські патрульні в Дарницькому районі Києва врятували чоловіка від самогубства. Про це повідомила прес-служба Патрульної поліції Києва.
Поліцейські Віталій Задорожний і Сергій Петрик патрулювали вчора Дарницький район, коли отримали повідомлення про чоловіка, який стояв у вікні багатоповерхівки і, імовірно, зібрався вчинити самогубство.
Коментарів немає