У Києві патрульні запобігли самогубству

У Києві патрульні запобігли самогубству

Київські патрульні в Дарницькому районі Києва врятували чоловіка від самогубства. Про це повідомила прес-служба Патрульної поліції Києва.

Поліцейські Віталій Задорожний і Сергій Петрик патрулювали вчора Дарницький район, коли отримали повідомлення про чоловіка, який стояв у вікні багатоповерхівки і, імовірно, зібрався вчинити самогубство.

Коментарів немає