Президент Володимир Зеленський заявив, що з Нацслужбою здоров’я договорів про доплату медикам підписано менше ніж на чверть від поданих заявок.
Про це він сказав 28 вересня під час селекторної наради з урядовцями та представниками правоохоронних органів, повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу глави держави.
Коментарів немає