Доплати медикам: Зеленський каже, що підписані менше чверті договорів

Доплати медикам: Зеленський каже, що підписані менше чверті договорів

Президент Володимир Зеленський заявив, що з Нацслужбою здоров’я договорів про доплату медикам підписано менше ніж на чверть від поданих заявок.

Про це він сказав 28 вересня під час селекторної наради з урядовцями та представниками правоохоронних органів, повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу глави держави.

Коментарів немає