У Хмельницькому відкрили новий дошкільний заклад у районі, де роками мусили обходитись без садочка. Урочисте відкриття відбулось 1 вересня.
"Новий дитсадок № 2 "Соколятко" у мікрорайоні Лезневе збудований менше, ніж за два роки за ініціативи батьківської громади. Його відвідуватимуть понад 140 дітей.Дотепер жодного дошкільного закладу у Лезневому не було. Це вже п`ятий дитсадок за останні 4 роки, зведений у Хмельницькому за кошти міського бюджету", - йдеться на сайті Хмельницької міськради.
Коментарів немає