У Миколаєві троє чоловіків зламали двері магазину і вкрали гроші з каси. Намагаючись сховатися від поліції, зловмисники пошкодили чотири припарковані автомобілі.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївської області, підозрюваними виявилися раніше судимі два місцевих жителі 27-ми і 28-ми років, а також 32-річний житель Одеси. На вулиці Пограничній вони вкрали з магазину 20 тисяч гривень.
Коментарів немає