У Черкаській області спалили десяток автобусів

У Черкаській області спалили десяток автобусів

У Золотоніському автопарку Черкаської області в ніч на 24 серпня згорів з десяток автобусів, повідомив депутат облради Олександр Лошков у Facebook.

"Якими ж треба бути покидьками, щоб спалити автобуси Золотоніського автопарку, які повинні були сьогодні, в День Незалежності України, виїхати в села району і по місту", - пише депутат.

Коментарів немає