У Харкові чоловік посеред вулиці побив дівчину битою

У Харкові чоловік посеред вулиці побив дівчину битою

У Харкові правоохоронці повідомили про підозру чоловікові, який напав на 20-річну дівчину посеред вулиці. Він вдарив її кілька разів битою і відібрав рюкзак з особистими речами.

Як розповіли в пресслужбі ГУНП, повідомлення про злочин надійшло до Шевченківського відділу поліції 24 серпня близько 23:00. Інцидент стався на вулиці Новгородській. Нападника затримали патрульні.

Коментарів немає