Раніше я вважав, що, проголосувавши, ми з дружиною робили той максимум, що від нас залежить, як від добропорядних громадян. Потім прийшло інше розуміння
Я прийшов у політику в 2014 році. До цього жахався її та ввічливо відхиляв усі пропозиції. Навіщо мені цей геморой, думав я, і продовжував займатися бізнесом, подорожував і жив своїм життям. Потім був Майдан. Він змінив пріоритети і цілі. Змінив ставлення до політики. Раніше я вважав, що, пішовши на вибори і проголосувавши, ми з дружиною робили той максимум, який від нас залежить, як від добропорядних громадян. Потім прийшло інше розуміння. Саме через те, що більшість добропорядних громадян цураються політики і не беруть активну участь у формуванні всіх гілок влади і не йдуть в кандидати, то мерзотники і негідники із задоволенням займають вакантні місця.
Коментарів немає