У Києві п’яний працівник автосервісу викрав і розбив машину клієнта

У Києві п’яний працівник автосервісу викрав і розбив машину клієнта

Будучи у стані алкогольного сп’яніння, викрадач не впорався з керуванням (Фото: Патрульна поліція)

У ніч на четвер, 20 серпня, працівник одного з автосервісів Києва викрав Toyota клієнта і влаштував на ній ДТП.

Коментарів немає