В квартирі з померлою жінкою у Києві гинуть коти: поліція в оселю не пускає

В квартирі з померлою жінкою у Києві гинуть коти: поліція в оселю не пускає

У київській квартирі померла власниця чотирьох котів

У Голосіївському районі Києва в квартирі померла жінка, у якої живе 4 кота. Сусіди про смерть жінки дізналися не відразу, а після появи трупного запаху. Також стало відомо, що одна з тварин загинуло. Інші продовжують знаходиться зачиненими в квартирі без їжі і води. Про це повідомили на Facebook-сторінці притулку Ірини Добровольської.

Коментарів немає