В Україні продовжує бушувати коронавірусна інфекція. Через стрімке зростання числа хворих ситуація у Харківській інфекційній лікарні погіршується – реанімація повністю заповнена, а хворих COVID-19 доводиться лікувати в інших відділеннях.
Як розповіла керівниця обласного лабораторного центру Любов Махота, станом на ранок 25 серпня, в обласній інфекційній лікарні перебували 229 пацієнтів, з них 26 нових госпіталізованих за добу.
Коментарів немає