Коксовий завод у Харкові оштрафували на рекордно маленьку суму: розгорається скандал

Коксовий завод у Харкові оштрафували на рекордно маленьку суму: розгорається скандал

При відсутності дозволу на викиди керівництво заводу оштрафували на 272 гривні

Коксовий завод у Харкові, на який масово скаржаться жителі міста та неодноразово виходили на мітинги, оштрафували на 272 гривні. До цього активісти та жителі прилеглих до заводу районів висловлювали своє невдоволення і вимагали встановити системи фільтрації шкідливих викидів. Мер міста навіть обіцяв взятися за справу, проте все чого поки що вдалося домогтися – мізерний штраф у розмірі 272 гривні.

Коментарів немає