Карантин і третя хвиля COVID-19. У чому помиляється Україна

Ослаблення карантину без проходження піку — це велика тактична помилка

Є чотири країни в Європі, які не пройшли пік першої хвилі COVID-19. Це — Нідерланди, Швеція, Бельгія й Україна. У них друга хвиля почалася не після проходження піку, як це було в багатьох країнах. А чому вона почалася? Тому, що 22 травня було ослаблено карантин. Європейські країни послаблювали карантин вже після проходження піку.

Причиною початку другої хвилі в Україні було і літо — через послаблення карантину люди вийшли на вулицю, відкрилися ресторани і так далі. Це легко спостерігати за графіками цих процесів. Зміни кривизни графіків показує цей хвилеподібний процес. Зараз наклалася вже третя хвиля. У фізиці є поняття «суперпозиція хвиль» — накладення хвиль одна на іншу. Це сталося в таких країнах, де епідемії не пройшли пік першої хвилі.

Коментарів немає