Президент Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою зранку взяли участь у святковому молебні «Молитва про мир та благословення України» у Софії Київській.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба глави держави. “У день 29-ї річниці незалежності України Президент Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою взяли участь у святковому молебні «Молитва про мир та благословення України», - ідеться в повідомленні. Зазначається, на подвір'ї Національного заповідника «Софія Київська» молитви за Україну проголосили предстоятелі церков і керівники релігійних організацій. Читайте також: День Незалежності відзначають на Софійській площі за традиціями предків — ЗеленськийДуховні лідери дякували Господу за незалежну Україну та просили покровительства й захисту для її захисників та всіх, хто їх підтримує, мудрості українському народові й сили – очільникам держави. Молилися за встановлення миру на українській землі. Камерний хор виконав «Отче наш» та «Молитву за Україну». У понеділок, 24 серпня, українці відзначають День Незалежності. Цей день відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР у 1991 році Акту проголошення незалежності України – політико-правового документа, який засвідчив новий статус Української держави. Фото: ОП
Коментарів немає