Перший урок у новому навчальному році буде присвячений правилам безпечного навчання під час карантину. Про це в п'ятницю, 28 серпня, повідомило міністерство освіти і науки.
Міністерство підготувало вчителям матеріали для цього уроку, що дозволяють ознайомити з правилами респіраторної гігієни, розвінчати міфи про Covid-19, проінформувати про психологічну допомогу в разі тривожного стану через епідемію.
Коментарів немає