Подальше зростання захворюваності на коронавірус COVID-19 може зупинити медицину в Україні. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час брифінгу в Миколаївській області в п'ятницю, 21 серпня.
"Ми вже на хвилі по 2000 осіб, вона дуже небезпечна, ми не можемо робити переобладнання у всіх лікарнях. Тому збільшення кількості захворілих нам просто зупинить повністю медицину, і держава вже нічого не зможе зробити", - сказав президент.
Коментарів немає