В «ДНР» заявляють про понад 4000 випадків зараження COVID-19 з початку пандемії (Фото: Trung Pham Quoc / Unsplash)
У «ДНР» всі навчальні заклади відправили на дистанційне навчання через ситуацію з COVID-19.
Про це повідомляють Новини Донбасу з посиланням на «штаб» бойовиків з попередження коронавірусу.
Коментарів немає