Офісом генпрокурора розпочато кримінальне провадження за фактами зловживань у Національній академії аграрних наук України. Про це, у вівторок, 25 серпня, з посиланням на звіт Рахункової палати повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.
Повідомляється, що кримінальне провадження за фактами зловживання службовим становищем посадовими особами НААН, було розпочато Офісом Генерального прокурора за повідомленням Рахункової палати про результати аудиту ефективності використання Національною академією аграрних наук України коштів державного бюджету та управління об'єктами державної власності, що мають фінансові наслідки для державного бюджету.
Коментарів немає